iskitler sanayi sitesi OTO SES SİSTEMLERİ ,OTO SES SİSTEMLERİ iskitler sanayi sitesi ,iskitler sanayi sitesi OTO SES SİSTEMİ montaj ,iskitler sanayi sitesi OTO SES SİSTEMİ ,OTO SES SİSTEMİ iskitler sanayi sitesi ,araç içi multimedya ve görüntü sistemleri iskitler sanayi sitesi ,iskitler sanayi sitesi araç içi multimedya ve görüntü sistemleri

Aracınızla ilgili tüm işlemler yapılmaktadır. Cam filmi, karbon kaplama, park sensoru ile oto kilit alarm sistemleri yapılmaktadır. İskitler sanayi sitesi oto ses sistemleri uygulaması da yapılmaktadır.

OTO SES SİSTEMLERİ İskitler Sanayi Sitesi

İskitler sanayi sitesi OTO SES SİSTEMLERİ ankara multimedya sistemleri, oto hoparlör ve oto içi ses sistemlerinde gerekli olan malzemelere ve çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ünlü marka ve modellerine ulaşabilir en büyük ve gerçek stokları ile tedarik edebilirsiniz.

Teknolojinin gelişimiyle birlikte hayatın içinde yepyeni ve farklı donanımlar da girmeye devam etmektedir. Araçlarınızda kullanılan oto ses sistemleri de gelişmiş ve daha farklı daha kaliteli bir hele dönüşmüştür. Aracınızın içinde değişim yapmak isterseniz ve oto ses sistemi almak isterseniz size aracınıza neler yapılması gerektiğini ve nasıl bir yol izlemeni gerektiği konusunda detaylı olarak bilgi veriyoruz.

OTO SES SİSTEMLERİ, araç içinde birçok farklı donanım vardır. Günümüzde bu donanımlar daha gelişmiş ve farklı şekillerde müşterilere sunulmuştur. Konfor seviyesi en üst noktalara taşımak için araç içinde yer alan ve kullanıcısı tarafından farklı şekillerde eklenebilen sistemlerdir. Ama sizler yine de araç ses sistemlerinin ekipmanlarını bilmeniz gerekir.  Ve bu oldukça önemlidir. Bu temel parçalar ana ünite, hoparlör ve amplifikatörlerdir.

OTO SES SİSTEMLERİ Parçaları

Araç ses sistemleri içinde olan ana ünite ve kontrol sistemi yer alır. Ana ünitede ses sistemi bir beyin olarak görülür. Araçta ses ve video dalgalarını alarak ana sistemden diğer bileşenlere iletmekle görevlidir. Kalitesi düşük olan bir ana ünite varsa, hoparlör ve amplifikatörlerin kaliteli olması çokta önemli değildir. Bu bağlamda ses sistemleri araba için seçilmesi ile birlikte akıllı bir ana ünite seçimi yapılması çok önemlidir. Diğer ekipmanlardan olan hoparlör, ana üniteden gelen sesi dışarıya aktarmaktadır. Bunlar farklı tip sistemlere sahiptirler. Ses dalgası sürücü bölümüne en uygun şekilde seçilmelidir. Doğru seçilmiş olan bir ana üniteniz varsa farklı türden hoparlör seçimi yapabilirsiniz.

Yeni alınmış olan ses sistemi için önce teyp ya da akıllı ekran bölgesi sökülmelidir. Bu sökme işleminde araca hiçbir zarar verilmemektedir. Bunun için profesyonel bir şekilde titiz çalışma yapılır. Ses kablosu aküye direkt bağlanır. Bunun için ayrıca birkaç işlem yapılır. Aküye takılan ses kablosu daha sonra aracın içine alınır. Bu işlemlerin titiz bir şekilde yapılması için aracınızı bırakmanız gerekir.