ivedik sanayi sitesi OTO SES SİSTEMLERİ, OTO SES SİSTEMLERİ ivedik sanayi sitesi, ivedik sanayi sitesi OTO SES SİSTEMİ montaj, ivedik sanayi sitesi OTO SES SİSTEMİ, OTO SES SİSTEMİ ivedik sanayi sitesi, ivedik sanayi sitesi MULTİMEDYA sistemleri, ivedik sanayi sitesi MULTİMEDYA montaj, ivedik sanayi sitesi oto ses GÖRÜNTÜ sistemleri, ivedik sanayi sitesi araç GÖRÜNTÜ sistemleri

Oto elektrik tamiri ve bakımının yanı sıra akü servisi de verilmektedir. Ayrıca İvedik sanayi sitesi oto ses sistemleri tecrübeli usta kadrosu ile birlikte çalışmaktadır.

İvedik Sanayi Sitesi OTO SES SİSTEMLERİ

İvedik sanayi sitesi OTO SES SİSTEMLERİ oto klima elektrik sistemlerinin hepsi yedek parça satışımız da mevcuttur. Oto elektrik tamiri de mevcuttur. Aracınıza yaptıracağınız ses sistemleri akü ile bağlantı kurularak monte edilmektedir. Ses sitemlerinin aracınıza hangisinin uygun olunacağı, hangi işlemler uygulanacağı konusunda sizlere bilgi verilir. Titiz ve dikkatli bir şekilde profesyonel ustalarımızla aracınıza zarar verilmeden oto ses sistemleri monte edilir.

Aracınıza ses sistemleri aküye doğrudan bağlanır. Bunun için gerekli olan tüm işlemler titizlikle yapılır. Aküye takılan ses kablosu daha sonra aracın içine alınır. Tüm bu işlemler için sökme takma işlemleri gerçekleşir. Bunun içinde aracınızı güvenli ve emin ellere rahat bir şekilde bırakabilirsiniz. Bu sökme takma işlemleri hem aracınıza zarar verilmeden hem de araç sahibinin yapacağı kadar basit bir işlem değildir. Servisimiz bünyesinde bulunan ustalarımızın her biri alanında uzman ses ve multi medya servislerinin montaj teklifini de alabilirsiniz. Uygun fiyatlı OTO SES SİSTEMLERİ siz müşterilerimiz için en ideal olan ücreti sunmaktayız.

Oto Ses Sistemlerinde Hoparlörler

OTO SES SİSTEMLERİ içinde en önemlisi ana ünitedir. Daha sonra hoparlörler gelmektedir. Kaliteli olan bir ana ünite ile amplifikatör var ise farklı türden hoparlörde seçebilirsiniz. Hoparlörler farklı türden seçim yapabilirsiniz. Hoparlör çeşitleri;

  • Subwoofer hoparlör; yüksek kalitede olan bu hoparlör araç ses sistemleri içinde çok yüksek bir titreşime sahiptir.
  • Koaksiyonel hoparlör; her araç içinde rahat bir şekilde görülen ve en yaygın olan modeldir. Maliyeti çok daha azdır. Tercih nedeni de buradan gelmektedir. Hem yüksek bir tiz sesi hem de düşük bas sesleri üretmektedir. En büyük dezavantajı ise ses kalitesi diğerlerine göre daha zayıftır.
  • En yüksek kalitede ses vermektedir. Kurulum sırasında her hoparlör için ayrı bir sürücü gerektirir. Bunun içinde oldukça büyük bir amplifikatör sistemine sahip olmanız gerekir.

Bu hoparlörlerin tüm sistemleri, oto ses sistemleri olarak sunulan ürünler içinde yer alır. Dilerseniz kendinizde ayrı olarak alabilirsiniz ve bize montaj için getirebilirsiniz.